Fleming

Žánr
Dobrodružný, Historický, Minisérie
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Čtyřdílná minisérie od BBC America odehrávající se za války roku 1940 v Londýně vypráví o Ianu Flemingovi, který není jen spisovatel a tvůrce Jamese Bonda, ale také novinář, bankovní úředník a také důstojník britské tajné služby.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Clear, corine, FiB, LOYF

Titulky k Fleming S01E03 - Episode 3

Ve výcvikovém táboře v Kanadě požádají Američané Fleminga, aby spolupracoval se CIA. Fleming přesvědčuje Godfreye, aby mu pomohl sestavit údernou jednotku, které bude on sám velet. Myslí si, že je to jediný způsob, jak porazit nacisty. Titulky k další části pro vás přeložili corine a FiB, korekce se ujala naše nová korektorská posila LOYF. Hezkou zábavu :-)

Dominic Cooper jako tvůrce Bonda v nové minisérii od BBC America TRAILER (CZ)

Minulý rok se slavilo 50. výročí Jamese Bonda a vyšla třiadvacátá bondovka Skyfall. Nyní nás BBC America láká minutovým trailerem na novou minisérii, ve které se dozvíme, jak to všechno vůbec začalo. Někteří z vás možná ani neví, kdo to Ian Fleming byl a jak vůbec postava nejslavnějšího hrdiny Jamese Bonda vznikla. Rozhodně si nemyslete, že půjde o nějakou nudnou životopisnou mini-sérii spisovatele. Jelikož Ian Fleming nebyl jenom spisovatel, novinář či bankovní úředník, ale také důstojník britské tajné služby, tudíž špion. Spolupracoval jak s MI5 a MI6 a prý byl nasazen i do americké FBI. A právě o tom by měla vyprávět nová čtyřdílná minisérie od BBC America odehrávající se za války roku 1940 v Londýně. V roli Iana Fleminga (tvůrce Bonda) uvidíme známého herce Dominica Coopera (Captain America, Abraham Lincoln, Lovec Upírů). Dále uvidíme Laru Pulver (Sherlock, Da Vinci’s Demons), Annabellu Wallis (Tudorovci, X-Men: První třída), Lesley Manville (Další rok, Lůno), Annu Chancellor (Hour, Vrtěti ženou) a Samuela Westa (Notting Hill, Van Helsing). O režii se postará Mat Whitecross (The Road to Guantanamo, Ashes…) a scénář napsal John Brownlow (Sylvia) a Don MacPherson (The Big Man). Čtyřdílná minisérie od BBC America bude mít premiéru 29. ledna 2014. Trailer obsahuje české titulky, které pro vás připravila Clear.